Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Звіт про роботу директора

Дата: 10 серпня 2020 о 16:02, Оновлено 8 жовтня 2023 о 23:07

Звіт про роботу  директора    Милятинської початкової школи  Антикало Тетяни Андріївни

Антикало Тетяна Андріївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель  російської мови та літератури та працює  директором  Милятинської початкової школи  з 2022 року. Стаж педагогічної роботи 38 років, на посаді директора –1 рік

У своїй роботі керується Конституцією України, Законами України щодо освітньої галузі, наказами та розпорядженнями Міністерства освіти і науки України, іншими законодавчими та нормативно – правовими актами з питань освіти; законодавством про працю, правилами і нормами охорони і безпеки праці, правилами виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Антикало Т.А. ведеться  робота щодо збереження й розвитку шкільної мережі.  Протягом 2022-2023 навчального року  в закладі навчалося  4 класи. Станом на 01.09.22 кількість учнів становила 21 чоловік.  При школі функціонує дитячий садочок, який відвідують 12  вихованців.

Освітній процес у  Милятинській початковій школі    забезпечують 7 педагогічних працівників. Із них вищу педагогічну освіту мають 5 вчителів (72%). Станом на 01.09.2022 року якісний склад педагогічного колективу становив: спеціалістів вищої категорії – 2; спеціалістів першої категорії – 1;   спеціалісти – 2.

Згідно із  функціональними обов’язками директора,  Антикало Т.А. відповідає за реалізацію Постанов Уряду, виконання наказів, інструкцій Міністерства науки і освіти України та органів місцевого самоврядування; організацію і якість  освітньої роботи серед учнів, зміцненню їхнього здоров’я, фізичного розвитку; своєчасне, якісне планування роботи школи, виконання планових заходів.

Директор  займається комплектуванням школи кадрами, прийомом на роботу і звільненням з роботи  персоналу школи, веде відповідну документацію, створює  сприятливі умови для підвищення професійного рівня працівників школи.

Організовує здійснення набору учнів до 1-х  класів, прийом дітей до школи.

Забезпечує  належний  фінансово-господарський стан школи.

Керує роботою педагогічної ради та педагогічного колективу. Вона постійно проводить тематичні педагогічні ради, наради, активізує роботу педагогів

Організовує роботу з батьками і громадськими організаціями. Складає річний   план роботи школи;  ви­дає накази, розпорядження та інші документи, які стосуються шкільного життя; веде статистичну звітність та фінансову документацію.

Одним з основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обда­рованості. Зміст роботи з обдарованими дітьми включає низку завдань, а саме: виявлення обдарованості дітей та сприяння їхньому розвитку.

З цією метою щорічно поповнюється інформаційно-аналітичний банк «Обдаро­ваність». У 2022-2023 н. р. він нараховував  15 учнів

У   школі  створені   відповідні  умови  для  розвитку творчої  обдарованості  учнів. Учні школи залучаються до проведення   конкурсів,  всі  зайняті в позашкільній роботі. В школі працює гурток   вокального співу. Члени гуртка  брали участь у міських конкурсах «Юна зірка», «Різдвяні . Учні закладу були учасниками конкурсів «Поліські пересмішники», «Оксамитовий рай»,  ІІ місце в конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники»

В закладі організована методична робота з педагогічними кадрами

Протягом року щоквартально проводяться засідання МО вчителів початкових класів та  вихователів ДНЗ,

У школі створені необхідні умови для підвищення теоретичного професійного рівня вчителів на курсах підвищення кваліфікації та педагогічної майстерності педагогічних працівників.

В школі налагоджена виховна робота. Колектив працює над реалізацією   Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021р. № 673.

Традиційно в закладі проводяться свято Осені,  конкурс «Козацькі забави», літературно-мистецька композиція «З Україною в серці», свято Матері,  «Зустріч весни», тощо

Налагоджена  також  робота з батьками:

• двічі на рік проводяться загальношкільні батьківські збори;
  • 4 рази на рік - класні  тематичні батьківські збори;
  • батьки школи  брали участь у благодійній ярмарці  на додпогу ЗСУ;  конкурсі родинних новорічних газет;
  • для  мам було проведено свято  «Рідна мати моя»; вклеєні до щоденників учнів, робляться записи в зошитах із запобігання дитячого травматизму та записи в класних журналах на сторінці «Бесіди щодо запобігання дитячого травматизму». З пам`ятками безпечної поведінки на канікулах ознайомлені батьки учнів.

Щороку про­водиться поглиблений медичний огляд вчителів, учнів та працівників шко­ли.

Організовано повноцінне, безпечне та якісне харчування дітей

Гарячим харчу­ванням  охоплено 21 учень 1- класів,  що становить 100 %.

Учні школи забезпечені питною водою га­рантованої якості.

Навчальний заклад  приймає благодійну до­помогу батьків учнів школи у вигляді матеріаль­них цінностей, будівельних матеріалів, а також виконання батьками ремонтних робіт.

Завдяки цьому забезпечено нормальні умови функціонування всіх систем життєзабезпечення  освітнього процесу та роботи школи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.