Новини
Учні школи отримали допомогу від Unicef.
Прощавай, Букварику,
Наш найперший друже!
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!
Спасибі тобі за добру науку.
За паличку першу і першу букву.
Ми пам’ятатимемо довгі роки
Добрі і мудрі твої уроки.
А українська вишиванка — диво,
У ній народу код, його душі.
І кожному в ній зручно і красиво,
Вдягнути ж вишиванку поспіши.
І гордо йди у ній по цілім світі,
Та мовою своєю розмовляй!
І хай сміється сонечко в зеніті —
Ти рідного свого не забувай!
Бо в ньому все — ліс, гори і долина,
І річечка, й маленьке джерельце,
Твій рідний край, чарівна Україна,
І мати, й батько — пам’ятай про це!
І хліб на вишиванім рушникові,
І пісня, що до серця пролягла,
І краєвиди навкруги чудові,
І стежка, що у Всесвіт повела.
Вдягни свою чудову вишиванку,
Відчуй в ній ласку і душі тепло,
І чистий ранок в ніжному серпанку,
І те, як добре з мамою було.
Надія Красоткіна
До Всесвітнього дня здоров'я учні та вихованці дитячого садочку показали як вони роблять ранкову зарядку та виконують різні фізичні вправи та естафети.
ОГОЛОШЕННЯ!!!
Шановні батьки, учні!
Адміністрація школи повідомляє, що З 29.03.2021 року навчання учнів 5-9 класів буде відбуватися з використанням дистанційних технологій. Учні 1-4 кл та ДЗО працюють у звичайному режимі, з дотриманням протиепідеміологічних заходів.
В рамках проведення Шевченківських днів було проведено ряд заходів. Зокрема, учні відповіли на запитання "Хто для мене Тарас Шевченко?", декламували вірші відомого поета, малювали ілюстрації та приймали участь у вікторинах.
Найніжніший, світлий і прекрасний день у році - 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться в ваших будинках і душах. Нехай краса природи надихає. А початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті! Зі святом!
З Матері починається рід людський. Мати - це найсвятіше в нашому житті, і тому свято весни наші маленькі дошкільники присвятили своїм дорогим мамам!
З нагоди святкування 150-річчя від дня народження Лесі Українки та проведення тижня української мови та літератури було проведено ряд заходів. Учні декламували вірші поетеси, проводили вікторини, ігри та голосні читання.
20 лютого – День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Героїв сучасної України!
До дня святого Валентина
Приготую подарунок
Своїми ручками малими
Намалюю візерунок.
На словах вам побажаю
Щастя, радості й добра!
Добрих друзів я згадаю,
Щоб любов повік жила!
В рамках математичного тижня, який тривав з 8 до 12 лютого було проведено низку заходів. Зокрема:
1. Усний журнал "Оптичні ілюзії", 8-9 клас.
2. Математична вікторина "Сильна ланка", 6 клас.
3. Вчимося малювати у форматі 3-Д.
4. Історична подорож "Як люди навчилися рахувати", 5 клас.
5. Математична естафета, 7 клас.
6. Математичний калейдоскоп, проведений учнями початкових класів.
7. Кросворди на одну літеру.
8. Математична гра "Показуха", 8-9 клас.
В кінці тижня було проведено підсумки та вручення грамот переможцям.
Фото - https://miluatin.e-schools.info/m/photoalbum/89393
ОГОЛОШЕННЯ!!!
Шановні батьки, учні!
Адміністрація школи повідомляє, що в період обмежуваних протиепідемічних заходів з 11.01. 2021 до 24.01.2021 року відповідно до рішення педагогічної ради від 30.12.2020 року навчання учнів буде відбуватися в використанням дистанційних технологій. Відвідування школи учнями заборонено. Класними керівниками у період зимових канікул буде доведено до вашого відома розклад уроків, які будуть відбуватися в асинхронному та синхронному режимах. З метою виконання санітарних норм лише 30% навчального часу передбаченого освітньою програмою, організовується в синхронному режимі, решта – асинхронному режимі. Безперервна тривалість навчальної діяльності під час уроку з використання дистанційного навчання триває:
для учнів 1 класів – не більше 10 хв.
для учнів 2-4 класів - не більше 15 хв.
для учнів 5-7 класів – не більше 20 хв.
для учнів 8-9 класів – 20-25 хв.
До уваги батьків першокласників
2020/2021 навчального року
Оголошується прийом заяв про зарахування дітей до першого класу
Заяви будуть прийматися до 15 серпня 2020 року (включно).
До заяви про зарахування дитини до 1-го класу необхідно додати наступні документи:
1) копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.
Звертаємо увагу! Оскільки на час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей, медичну довідку можна буде надати до школи пізніше.
Ознайомитися з переліком документів, які підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу можна у листі Міністерства освіти і науки України від 05.04.2019 №1/9-227 «Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році» .
Нагадуємо! Зарахування дітей на навчання здійснюється у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 з урахуванням нових строків початку прийому документів.
22 січня у першому класі відбувся виховний захід "Велкий дім - держава", присвячений Дню Соборності України. Де маленькі здобувачі знань розширили і поглибили свої знання про нашу Батьківщину. Розвивали прагнення бути свідомими громадянами України, її патріотами. Діти були уважні, кмітливі. Кожен намалював те, що йому найдорожче , свій улюблений куточок. А разом вийшла велика Україна, наша Батьківщина, бо вона складається з маленьких улюблених куточків і з тих людей, які її населяють.
Фото - https://miluatin.e-schools.info/photoalbum/68309
Свято Андрія Первозванного вважається передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України. У цей вечір прийнято збиратися на Андріївські вечорниці - ворожіння, з якими пов'язані безліч неординарних звичаїв. Андріївські вечориці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли повеселитися тільки на гуляннях на Різдво. Учні школи теж побували на Андріївських вечорницях: співали, ворожили, брали участь у різних конкурсах, їли вареники і, звичайно, кусали калиту.